O nas

Studio kosmetyczne

Iwona Waliczek-Nycz

Miejsce, w którym każdy może poczuć się wyjątkowo. Oferujemy szeroki zakres usług zarówno pielęgnacyjnych, jak i upiększających. W naszym gabinecie stawiamy na bezpieczeństwo i efektywność zabiegów. Pracujemy na urządzeniach nowoczesnej technologii i kosmetykach wysokiej jakości.

Podkreślanie Waszego piękna i dbanie o dobre samopoczucie jest naszą misją. Nasz zgrany zespół to osoby z ogromną pasją i zaangażowaniem, stawiające na ciągły rozwój. Z chęcią zadbamy o Twój wizerunek i dobry nastrój, a także udzielimy porad odnośnie codziennej pielęgnacji.

Serdecznie zapraszamy!

Poznaj nasz zespół

Tworzymy zgrany zespół osób, dla których praca to ogromna pasja.

Iwona Waliczek-Nycz, założycielka naszego Studia, to specjalistka z bogatym doświadczeniem w zakresie zabiegów kosmetycznych, medycyny estetycznej, a także szkoleniowiec i pasjonatka makijażu permanentnego oraz powiększania ust.

Nasz kosmetolog i stylistka rzęs, Kinga Faruga, z przyjemnością zaproponuje indywidualne terapie i zabiegi pielęgnacyjne, jak i upiększające.

Klaudia Korczyk to profesjonalistka z zakresu manicure, a także pedicure. Z ogromną precyzją i pomysłowością wykona stylizację Twoich paznokci, a także zadba o Twoje spojrzenie, podczas zabiegów upiększających oprawy oka.

Julia Błąkała, stylistka paznokci, a także pasjonatka i studentka kosmetologii, z przyjemnością zadba o Twoje dłonie i stopy. Dodatkowo, specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających skóry twarzy i ciała.

Estera Mendrys to profesjonalistka i pasjonatka z zakresu stylizacji paznokci, a także stylizacji rzęs. Zadba o to, aby twoje spojrzenie było wyraziste, a paznokcie wykonane na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia w naszym Studio!

Poznaj nasz salon

Zapraszamy do naszej galerii

Scroll to Top